Збірна України зіграла унічию з Туреччиною: відеоогляд товариського матчу

Збірна України зіграла унічию 0:0 з Туреччиною у товариському матчі, який відбувся 20 листопада в Анталії.

ТУРЕЧЧИНА – УКРАЇНА: ХРОНІКА ТА ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

Українці контролювали гру у першому таймі, але після перерви турецька команда перехопила ініціативу та не дала розігратися супернику, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Зазначимо, що Андрій Шевченко через травми одразу декількох ключових виконавців виставив на поєдинок доволі експериментальний склад.

Додамо, що за збірну України дебютували Віталій Миколенко та Мар’ян Швед, а Євген Макаренко та Сергій Болбат повернулися до синьо-жовтої команди після значної перерви у декілька років.

Таким чином, збірна України завершила виступи у 2018 році лише з однією поразкою – від Словаччини 16 листопада у Лізі націй.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.