Білецький: Порошенко готує «фізичне усунення» лідерів «азовського руху»

Очільник політичної партії «Національний корпус», народний депутат Андрій Білецький, заявив, що президент Петро Порошенко готує фізичне усунення лідерів «азовського руху» і розпуск полку Національної гвардії «Азов».

Про це Білецький заявив на прес-конференції в Києві 11 березня, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

За «інсайдерською інформацією» Білецького, Порошенко вирішив відповісти їм за протести «так само, як і попередній режим: посадками, репресіями, погрозами».

«Вони також готують фізичні напади і всерйоз говорять про фізичне усунення лідерів руху. Замовником цієї історії виступає Порошенко, виконавцем виступає Віктор Кононенко з псевдо Латиш, це співробітник СБУ», – заявив Білецький.

Разом з тим, як передає Укрінформ, заступник начальника Головного слідчого управління Національної поліції Максим Цуцкірідзе заявив, що Білецький не звертався до них з приводу нібито підготовки замаху на нього і його прихильників.

«Якщо він вважає такі заклики на його адресу реальними, то ми приймемо, ми відповідно зареєструємо, і дійсно буде провадження щодо погрози вбивством або насильством», – сказав він.

Нагадаємо, «Нацкорпус» дав Порошенку тиждень на арешт фігурантів останнього корупційного скандалу в оборонно-промисловому комплексі.

admin

Next Post

В правительстве разъяснили, как компенсируют родителям затраты на развитие детей

Пн Мар 11 , 2019
В Украине родителям будут компенсировать стоимость развивающих кружков для их детей. Соответствующая программа заработала с начала 2019-го.