На «пенсію» ще рано: лялька Барбі відсвяткувала 60-річний ювілей

Своє 60-річчя відсвяткувала наймодніша лялька світу Barbie, яка з 9 березня 1959 року виходить новими моделями в образах багатьох професій.

Серед них – багато таких професій, де жінки представлені дуже слабко, – повідомляє УНН.

Для подолання чергового етапу в житті компанії, виробник Mattel Inc створив версії Barbie, надихнені жінками – від гравців з японського тенісу до супермоделей.

Компанія також випустила шість ляльок, що представляють кар’єру астронавта, пілота, атлета, журналіста, політика та вогнеборця – усі професії, на переконання Марвел, такі, де жінки дуже мало представлені.

Barbie з’являлася в образі більш ніж 200 професій – від хірурга до розробника відео-ігор, з тих пір як вперше дала про себе знати.

Після критики щодо неприродньо стрункого тіла ляльки, що задає неприродню моду серед дівчат, Mattel випустили широку серію Barbie з різними віддінками шкіри та варіантами конституції. Були навіть ляльки в хіджабах.

Нагадаємо, найнебезпечнішими для дитини є всілякі ляльки з м’якими пластиковими головами на кшталт підробок під Barbie.

admin

Next Post

Гриценко: Аваков буде особисто винен, якщо не зупинить скупку голосів виборців

Пт Мар 22 , 2019
Кандидат у президенти Анатолій Гриценко заявив про те, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков буде особисто винен, якщо не зупинить скупку голосів виборців.